Indiánský běh">Předstartovní pokyny | Indiánský běh

Indianský běh Indianský běh Indianský běh Indianský běh Indianský běh Indianský běh Indianský běh

Předstartovní pokyny

Prosíme prostudujte!

Milé běžkyně, běžci a rodiče mladých závodníků,

registrace on-line již skončila. Přihlásit se je možné přímo na místě v den závodu a tak přikládáme pár informací, které si, prosím, pro hladký průběh závodu prostudujte.

Na závod dorazte, prosím, včas. Nejpozději 30 min před startem dané kategorie! Jediná kategorie má výjimku a to Caparti. (Ti běhají jednotlivě a evidují se přímo na startu po dobu průběhu závodu, tj. 9.00-9.55)

Parkování v areálu není možné, proto doporučujeme vozidlo odstavit v přilehlých ulicích – Horákova, J. Nečase, E. Machové, Šmejkalova, Bráfova atd..

Na registraci si, prosím, připravte přesnou sumu. Při registraci nezletilých, doporučujeme pro zrychlení vyplněné čestné prohlášení, viz. příloha.

Do areálu je zákaz vstupu se psy a v celém prostoru je zákaz kouření! Prosíme respektujte tyto nařízení, ať můžeme areál využívat i nadále.

Vstup s koly, kočárky, odrážedly apod. je do areálu povolen, ale platí přísný ZÁKAZ vjezdu na dráhu (ovál)!!

Šatny, které máme k dispozici, nejsou uzamykatelné a nebudou hlídané, veškeré věci o které byste nechtěli přijít, si můžete odložit do úschovny, kde formou šatních bloků, budou opět vydány.

Pivo/limo je připraveno jak pro závodníky, tak jejich doprovod;)

Těšíme se na Vás za každého počasí
za SkiŽabiny
Filip Šolc