Indiánský běh">Seznam přihlášených | Indiánský běh

Indianský běh Indianský běh Indianský běh Indianský běh Indianský běh Indianský běh Indianský běh

Seznam přihlášených

Ženy

jméno příjmení kategorie sportovní klub platba
Zuzana Jonáková Z
Lucia Karhutová Z Horizontal Brno ano
Kateřina Konečná Z Ski Žabiny ano
Gabriela Pellová Z ano
Eva Šolcová Z Ski Žabiny ano
Natálie Hálová ZCp Orel jednota Šitbořice na místě
Laura Nevěčná ZCp Brno na místě
šárka Sedláková ZCp na místě
Alžběta Šolcová ZCp Ski Žabiny na místě
Pavlīna Dobesova ZMz na místě
Pavlīna Dobesova ZMz AC Moravska Slavia na místě
Petra Dobesova ZMz AC Moravska Slavia na místě
Victoria Gabriel ZMz VSK Univerzita Brno na místě
Karolína Jančaříková ZMz VSK-UNI Brno na místě
Nicol Kummerová ZMz ski žabiny na místě
Josefina Mladenkova ZMz SK Skol Brno na místě
Livia Gabriel ZPm Ski Žabiny na místě
Aneta Hrozková ZPm na místě
Adéla Sedláková ZPm AHA Vyškov na místě
Anna Šolcová ZPm Ski Žabiny na místě
Veronika Dobesova ZPs AC Moravska Slavia na místě
Amálie Kundrátová ZPs AK Tišnov na místě
Helena Pokorná ZPs na místě
Matyáš Růžička ZPs AC Moravská Slavia na místě
Magdaléna Kundrátová ZSz AK Tišnov na místě
Veronika Maršálková ZSz na místě
Lenka Dobesova ZV
Lenka Jančaříková ZV AAC Brno ano
Jitka Kalová ZV SK SKOL Brno
Iveta Kummerová ZV ano
Kamila Nevěčná ZV Brno ano
Lenka Slabáková ZV Orel – Židenice ano
Hana Trýsková ZV ano

Muži

jméno příjmení kategorie sportovní klub platba
Tomáš Hanžl M
Jiří Huťka M Brno Řečkovice
Martin Janík M SK Meteor Brno
Jakub Jiřikovský M TK OPEN ano
David Máchal M ano
Jan Máchal M ano
Štěpán Mráček M ano
Zdeněk Nečas M RUNGO.CZ
Filip Šolc M Ski Žabiny ano
Lukáš Soural M VSK UNI BRNO
Tvarohovej Závin M Horizontal Brno ano
Michal Zezulka M A1 Fitness
Mikuláš Hrozek MCp na místě
Tomáš Pokorný MCp na místě
Hynek Škrabal MJ KB Střelka Brno
Martin Kala MMz SK SKOL Brno na místě
Tomáš Kummer MMz ski žabiny na místě
Štěpán Pokorný MPs na místě
Tomáš Jančařík MSz VSK-UNI Brno na místě
filip Kala MSz SK SKOL Brno na místě
Tomas Formanek MV Ski Bažiny ano
Petr Jančařík MV AAC Brno ano
Martin Jiřikovský MV TK OPEN ano
Roman Kresta MV Orel zidenice
Miloslav Kubiš MV behejbrno
Jaroslav Kundrát MV AK Tišnov ano
Alexander Mrůzek MV UnBr ano
Milan Nevěčný MV Brno – Lesná ano
Martin Sobotka MV ano
Jakub Kala Mx SK SKOL Brno