Indiánský běh">Seznam přihlášených | Indiánský běh

Indianský běh Indianský běh Indianský běh Indianský běh Indianský běh Indianský běh Indianský běh

Seznam přihlášených

Ženy

jméno příjmení kategorie trať sportovní klub zaplaceno
Jolana Stejskalová CC 10km
Blanka Spáčilová CC 10km ano
Zdeňka Suková CC 10km ano
Kateřina Blatná CC 10km ano
Eva Šolcová Z 10km Ski Žabiny ano
Michaela Pelikánová Z 10km ano
Dita Matuchová Z 10km Austerlitz Adventure
Klára Šmejkalová Z 10km SkiŽabiny ano
Barbora Nevřivová Z 10km ano
Monika Kuncová Z 10km Orel Vyškov ano
Martina Kuncová ZJ 10km ano
Ljuba Dušilová ZV 10km ano
Jana Kakáčová CC 25km MC Český ráj ano
Lenka Chmelařová CC 25km ano
Zlata Červenáková CC 25km Karpatský kynologický klub ano
Jana Martinů CC 25km Karpatský kynologický klub
Petra Kneslová CC 25km ano
Iveta Truskova CC 25km SKSJP
Petra Svobodová CC 25km ano
Kristýna Möhwaldová Möhwaldová Z 25km
Iveta Kratochvilová Z 25km Running Lions
Lenka Venerová Z 25km Alfa Tri Team ano
Nela Šimková Z 25km ano
Taťána Straková Z 25km fKlidu Sport Team ano
Eliška Kabourková Z 25km
Monika Rusínová ZV 25km ano
Hana Pelzová ZV 25km ano
Kateřina Kay Nováková ZV 25km ano
Lenka Cupalová ZV 25km Katastrofa Břeclav ano
Zita Horniaková ZV 25km 3R Studio Brno ano
Gabriela Uhříková ZV 25km ano

Muži

jméno příjmení kategorie trať sportovní klub zaplaceno
Filip Šolc M 10km Ski Žabiny ano
Tomas Kapounek M 10km ano
Miroslav Moser M 10km ano
Adrian Štukavec MV 10km ano
Tomáš Matucha MV 10km Austerlitz Adventure ano
Josef Kunc MV 10km Orel Vyškov ano
Pavel Siazik CC 25km Bílovice-Lutotín ano
Jan Antoš CC 25km ano
Petr Komrska CC 25km Lucinky hyeny ! ano
Oldřich Blecha CC 25km kluk a pes ano
Pavel Sztymon CC 25km Mushing team Ostrava ano
Lukáš Czerner CC 25km Canicross v Brně ano
Ondřej Šindelář M 25km Turistický klub Blansko ano
Pavel Štilec M 25km ano
Ivan Urbánek M 25km Hostěrádky – Rešov ano
Miroslav Holešinský M 25km KATASTROFA BŘECLAV ano
Aleš Hrníček M 25km Pony Express Freiwaldau
Jakub Špirk M 25km AR Prague
Ondřej Kaláb M 25km OPAK Běhání
Martin Hradil M 25km Holčovice
Martin Bulín M 25km Přerov ano
Zdeněk Hrabovský M 25km Milešovice ano
Marek Lorenc M 25km ano
Michal Jadrníček M 25km Squash Viktoria ano
Pavel Piskač M 25km Horizontal Brno ano
Miloslav Bárek M 25km Asphalt cycling club ano
Jan Beránek M 25km ano
Pavel Straka M 25km ano
Tomas Florian MV 25km
Ladislav Koudela MV 25km AD Team Prerov ano
Josef FILIP MV 25km ano
Martin Michálek MV 25km SK Alpaka Vyškov ano
Tomáš Hrnčíř MV 25km Řícmanice ano
Josef Bittner MV 25km Vitality Brno ano
Pavel Nosek MV 25km ASK Slavkov ano
Marek Werbitzký MV 25km ano
Martin Šimunek MV 25km Modřice ano
David Hartig MV 25km Burik Running Team ano
Milan Haba MV 25km AC Malacky ano
Viktor Blažek MV 25km Ops Sigma Active
Martin Nešpor MV 25km TK OPEN ano
Aleš Liška MV 25km Universal USU Team ano
Bohumil Cechmeister MV 25km Sokol Přísnotice ano
Martin Zmrzlý MV 25km ano
Martin Vintrlik MV 25km Křepice ano
Tomáš Formánek MV 25km Ski Bažiny ano
Martin Jiřikovský MV 25km TK OPEN ano