Indiánský běh">Seznam přihlášených | Indiánský běh

Indianský běh Indianský běh Indianský běh Indianský běh Indianský běh Indianský běh Indianský běh

Seznam přihlášených

Ženy

jméno příjmení kategorie sportovní klub
Petra Urbánková ZJ
Adriana Urbánková Z
Pavlína Víšková ZX
Monika Maryšlerová ZV RSFK
Hana Bauchová ZV
Sandra Mareková Z
Eva Šolcová Z Ski Žabiny
Gabriela Pellová Z
Michaela Foralová ZV
Věra Nešporová ZV
Romana Hamšíková ZV ŠAK Židlochovice
Lucia Karhutová Z
Iva Hrstkova ZV Medlov
Gabriela Uhříkova ZV
Petra Göthová Z
Katerina Donatova ZX
Petra Korcinová ZX AK Kuřim
Tereza Prochazkova Z
Veronika Švecová Z
Pavlína Maršálková Z Rajhrad
Petra Jelínková Z MeGeRy
Romana Piskačová Z MeGeRy
Eva Dvořáková ZV
Jana Šnajdová Z Take it easy
Kristýna Schwarzová Z
nikola Schwarzová ZJ

Muži

jméno příjmení kategorie sportovní klub
Lukáš Nechvátal MX Austerlitz Adventure
Jakub Jiřikovský M TK OPEN
Vítězslav Lenoch MV SK Bobrava
Milan Jurka Jurka M
Jan Zobáč MV
Lukáš Soural M VSK UNIVERZITA BRNO
Honza Svoboda M EXTRA Brno
Libor Boleček M Li
Jan Bartosek M SPORTCOMPLEX Breclav
Tomáš Veselý M 74. lmopr
Petr Bauch MX Ivaň
Lukáš Srnec M
Roman Maximus Švarc M
Robert Sekal M SkopalBrno.cz
ROMAN KRESTA MX orel zidenice
Josef Kutina M ethicsport znojmo
Tomáš Smutný M Extra Brno
Marek Jelen M
Marek Kubuš M
Otakar Hobza MV Pegas Real & Development s.r.o.
Tvarohovej Závin M Horizontal Brno
Pavel Piskač M Horizontal Brno
David Pella MX
Martin Sobotka MV
Martin Nešpor MV
Aleš Hrníček M Ponny Express Freiwaldau
KAMIL HORÁČEK MV Argysaci Vranovice
Miroslav Zigo MV
Škebla Škeblovič MX Horizontal
Luděk Švec M
Lukáš Kocur MV Orel Šitbořice
Marek Lorenz MX
Filip Šolc M Ski Žabiny
Tomas Donat M
Tihomir Hadzhiev M
Jan Ouda M
Honza Buchta MX HO Horizontal
Martin Šerák M Sokol Bílovice nad Svitavou
Tomáš Otřísal MX
Václav Hamšík MX ŠAK Židlochovice
Martin Pekárek M
Pavel Dvořák M AC Prostějov
Milan Kobliha MV LRS Vyškov
Mojmír Jančík MV
Tomáš Přecechtěl M Take it easy Rajhradice
Denis Matoušek M Česká Třebová